BIH Erepublik forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Poštovanje!

+9
Les_Paul
Opatica
eronet
ezodervi
Fredrikstadt
Valdini
senco_panza
Mile Car
Azoo Lazzo
13 posters

Go down

Poštovanje! Empty Poštovanje!

Komentar  Azoo Lazzo Wed Feb 18, 2009 11:38 am

Evo želim da kažem da mi je drago videti i BiH u eRepubliku. Ja sam jedan od lidera u eSrbiji, ali u RL živim u Modriči - u Republici Srpskoj - BiH. Svi narodi koji žive u RL u Bosni i Hercegovini su se registrovali u drugim zemljama zbog nepostojanosti BiH, tako da su Srbi otišli u Srbiju, a Hrvati i Muslimani uglavnom u Hrvatsku. Ja ću po otvaranju verovatno doći u BiH i pomoći razvoju.

E sad, postoji nešto što se zove ravnopravnost. Kao što svi znamo u BiH postoje 3 konstituivna naroda - Srbi, Hrvati i Muslimani (Bošnjaci). Tako da ova zemlja mora biti ravnoravna za sva 3 naroda. Tako da ovo neće biti zemlja ni Srba ni Hrvata ni Bošnjaka, nego zajednička.

Ja sam spreman za svaki vid pomoći, samo me kontaktirajte šta treba uraditi.

Ono što me jako bode u oči je deo teksta napisan u Pravilima Foruma. On glasi ovako:
* Službeni jezik foruma je hrvatski i engleski (u dijelu za ambasade).

* Ukoliko smatrate da ste nepravedno opomenuti, nemojte o tome raspravljati na Forumu. Kontaktirajte moderatora koji vas je opomenuo ili nekog od Admina potem PM-a ili na http://xat.com/ehrvatska

Ne znam da li je greška učinjena namerno, ili je pokretač svega ovoga - Mile_Car samo kopirao pravila iz hrvatskog foruma, ali bi trebali izmeniti da su službeni jezici foruma: Srpski, Hrvatski i Bosanski, i engleski u delu za ambasade. Pored toga onaj link bi trebao da bude od eBiH chata po mogućnosti.

Pozdrav i srećno u osnivanju eBiH!
Azoo Lazzo
Azoo Lazzo

Broj komentara : 9
Join date : 2009-02-18

Na vrh Go down

Poštovanje! Empty Re: Poštovanje!

Komentar  Mile Car Wed Feb 18, 2009 11:48 am

Azoo Lazzo (citat):Evo želim da kažem da mi je drago videti i BiH u eRepubliku. Ja sam jedan od lidera u eSrbiji, ali u RL živim u Modriči - u Republici Srpskoj - BiH. Svi narodi koji žive u RL u Bosni i Hercegovini su se registrovali u drugim zemljama zbog nepostojanosti BiH, tako da su Srbi otišli u Srbiju, a Hrvati i Muslimani uglavnom u Hrvatsku. Ja ću po otvaranju verovatno doći u BiH i pomoći razvoju.

E sad, postoji nešto što se zove ravnopravnost. Kao što svi znamo u BiH postoje 3 konstituivna naroda - Srbi, Hrvati i Muslimani (Bošnjaci). Tako da ova zemlja mora biti ravnoravna za sva 3 naroda. Tako da ovo neće biti zemlja ni Srba ni Hrvata ni Bošnjaka, nego zajednička.

Ja sam spreman za svaki vid pomoći, samo me kontaktirajte šta treba uraditi.

Ono što me jako bode u oči je deo teksta napisan u Pravilima Foruma. On glasi ovako:
* Službeni jezik foruma je hrvatski i engleski (u dijelu za ambasade).

* Ukoliko smatrate da ste nepravedno opomenuti, nemojte o tome raspravljati na Forumu. Kontaktirajte moderatora koji vas je opomenuo ili nekog od Admina potem PM-a ili na http://xat.com/ehrvatska

Ne znam da li je greška učinjena namerno, ili je pokretač svega ovoga - Mile_Car samo kopirao pravila iz hrvatskog foruma, ali bi trebali izmeniti da su službeni jezici foruma: Srpski, Hrvatski i Bosanski, i engleski u delu za ambasade. Pored toga onaj link bi trebao da bude od eBiH chata po mogućnosti.

Pozdrav i srećno u osnivanju eBiH!
Naravno azoo,ovo je rađeno na brzinu da se što prije krene sa radom pa je ovo kopirano od Selectora. Laughing
Još se forum mora dotjerati,a ovo sa pravilima ću sad srediti. cheers afro
Mile Car
Mile Car
Admin

Broj komentara : 27
Join date : 2009-02-17

https://ebih.catsboard.com

Na vrh Go down

Poštovanje! Empty Research

Komentar  senco_panza Wed Feb 18, 2009 2:46 pm

vozdra raja, sta mislite da napravimo kao neki research i da to posaljemo adminu....
Znaci da se dogovorimo oko regija, i gdje cega ima(grain,wood)

senco_panza

Broj komentara : 33
Join date : 2009-02-18

Na vrh Go down

Poštovanje! Empty Re: Poštovanje!

Komentar  Valdini Mon Feb 23, 2009 4:48 am

Super, izgleda da ce bit nesto od ovoga, obavezno letim iz eHr u eBiH.

Iskreno se nadam da nece bit raskola zemlje jer ce igra vodit ( 99%)prema tome da ce bit neki rat na relaciji BiH - Srbija, Hr - Srbija, BiH - Hr. Nadam se da ce ljudi koji su u eBiH igrati za BiH a ne za neku drugu zemlju, mislim da je ovo jako bitno naglasiti odma na pocetku, jer ukoliko bi u slucaju rata bili na strani Srbije ili Hrvatske, mislim da je bolje da ti ljudi ne dolaze u eBiH, bili oni iz Livna ili Banja Luke.

Nadam se da nisam pogresno protumacen, ali mislim da unutar zemlje ne treba biti podjela, nema veze sto ce nas bit manje, bitno da smo jedinstveni.

Valdini

Broj komentara : 3
Join date : 2009-02-23

Na vrh Go down

Poštovanje! Empty Re: Poštovanje!

Komentar  Fredrikstadt Tue Feb 24, 2009 12:19 am

tesko,prijatelju da nece biti podijela,barem recimo 2naroda protiv 1...hebiga takav je to mentalitet.....
Ali,ipak se slezm s tobom za ravnopravnost svih naroda uBiH,osim naravno,stranaca(tu ne mislim na Srbe&Hrvate)!

Fredrikstadt

Broj komentara : 3
Join date : 2009-02-18

Na vrh Go down

Poštovanje! Empty Re: Poštovanje!

Komentar  ezodervi Fri Feb 27, 2009 3:09 pm

To je igra ljudi.
Tu nema muslimana, srba, hrvata ili eskima.
Tu smo navijaci reala protiv navijaca ajaksa.
Dosta ima govne u skakomednevnici da je jos uvalimo ovdje.
ezodervi
ezodervi

Broj komentara : 13
Join date : 2009-02-22

Na vrh Go down

Poštovanje! Empty Re: Poštovanje!

Komentar  eronet Sat Feb 28, 2009 2:52 am

Hoces reci navijaci rela protiv navijaca barcelona, ipak nam je ona rival...Very Happy
eronet
eronet

Broj komentara : 14
Join date : 2009-02-18

Na vrh Go down

Poštovanje! Empty vidi Azee

Komentar  Opatica Sat Feb 28, 2009 12:26 pm

Azoo..pa citala sam prije kad si uradio takeover u Austriji da ti nema sanse da bi iako si u RL iz BH..
da ne bi zivio nikad u eBiH...ili i ovamo dolazis po takeover i lovu samo pa ides dalje Smile)

eBiH gdje '' kava , kahva i kafa ..ima isti okus '' ..e to je ono pravo:)
Opatica
Opatica

Broj komentara : 42
Join date : 2009-02-28

Na vrh Go down

Poštovanje! Empty Re: Poštovanje!

Komentar  Les_Paul Wed Mar 11, 2009 6:55 pm

Opatica (citat):Azoo..pa citala sam prije kad si uradio takeover u Austriji da ti nema sanse da bi iako si u RL iz BH..
da ne bi zivio nikad u eBiH...ili i ovamo dolazis po takeover i lovu samo pa ides dalje Smile)

eBiH gdje '' kava , kahva i kafa ..ima isti okus '' ..e to je ono pravo:)


Što ne živiš bliže,da te častim zbog ovakve izjave Smile
Les_Paul
Les_Paul

Broj komentara : 39
Join date : 2009-03-07

Na vrh Go down

Poštovanje! Empty Re: Poštovanje!

Komentar  Baton Bosona Mon Mar 16, 2009 5:44 pm

ko su muslimani???

ne znam za tu naciju samo za tu religiju


Rolling Eyes
Baton Bosona
Baton Bosona

Broj komentara : 7
Join date : 2009-02-28

Na vrh Go down

Poštovanje! Empty Re: Poštovanje!

Komentar  Bosna_United Tue Mar 17, 2009 3:08 am

a ljudi moj nemojte samo odmah sada poceti da se bijemo izmedju sebe

kako ja drig les fino saradjujemo,mada me jos uvijek ljuti jer ga ne vidim u bosni jos:D
Bosna_United
Bosna_United

Broj komentara : 27
Join date : 2009-03-11

Na vrh Go down

Poštovanje! Empty Re: Poštovanje!

Komentar  asko Tue Mar 17, 2009 3:13 am

zbog provokatnih izjava zatvaram temu da nebi bilo i banova jos Wink
asko
asko
Admin

Broj komentara : 11
Join date : 2009-03-11
Age : 34

Na vrh Go down

Poštovanje! Empty Re: Poštovanje!

Komentar  Mile Car Tue Mar 17, 2009 8:00 am

ma nema provokacije samo kulturna rasparava otvoreno afro
Mile Car
Mile Car
Admin

Broj komentara : 27
Join date : 2009-02-17

https://ebih.catsboard.com

Na vrh Go down

Poštovanje! Empty Re: Poštovanje!

Komentar  Bosna_United Tue Mar 17, 2009 9:38 am

samo nemojte da se svadjate molim vas

de da saradjujem u pm kao normalan narod da smo
Bosna_United
Bosna_United

Broj komentara : 27
Join date : 2009-03-11

Na vrh Go down

Poštovanje! Empty Re: Poštovanje!

Komentar  dzen76 Thu Apr 02, 2009 3:50 pm

Bosna_United (citat):samo nemojte da se svadjate molim vas

de da saradjujem u pm kao normalan narod da smo
To je kljucna rijec "kao"
Koliko sam upoznat igra se svodi na to da jednog dana jedna zemlja vlada svijetom.
Samo se pitam kakve su nase sanse tu?
Koliko vas ima sto ste gradjani erepublike srpske sto se bori za bosnu a ne za e-veliku srbiju?
Hajmo jedan iskren odgovor od svakog desetog makar..

dzen76

Broj komentara : 2
Join date : 2009-04-01

Na vrh Go down

Poštovanje! Empty Re: Poštovanje!

Komentar  Les_Paul Fri Apr 03, 2009 4:01 am

dzen76 (citat):
Bosna_United (citat):samo nemojte da se svadjate molim vas

de da saradjujem u pm kao normalan narod da smo
To je kljucna rijec "kao"
Koliko sam upoznat igra se svodi na to da jednog dana jedna zemlja vlada svijetom.
Samo se pitam kakve su nase sanse tu?
Koliko vas ima sto ste gradjani erepublike srpske sto se bori za bosnu a ne za e-veliku srbiju?
Hajmo jedan iskren odgovor od svakog desetog makar..

Cilje igre jeste da se osvoji citav eSvijet,ali to je gotovo nemoguce uciniti.
eRumunija je pokusala,ali nakon nekog vrijemena i ona je posustala,pa sada sve vise i vise pocinje, da gubi osvojene teritorije.
Tacnije,porobljeni narod pocinje oslobodilacke ratove.
Sto se nas,kao eBiH tice,dovoljno je da cirkulisemo u eRepubliku neko vrijeme,to jest da nas neko ne porobi odmah pri nastanku.Cinjenica je da nas ima jako malo u odnosu na mnoge eDrzave.

Sto se tice eSrbije ona u svom sastavu ima dve teritorije od minualnog znacaja.Za to su zasluzni eHrvati koji su BLIC ratom gotovo aneksirali eSrbiju.

Za strukturu naroda unutar eBiH cu samo reci,da je ona uravnotezena vjerovao ili ne.Ja kao osoba koja dolazi iz Banja Luke,poznajem velik broj svojih RL poznanika koji zive u eBiH,a niti na sekund nisu posumnjali u svoju odluku,da ne odu u eSrbiju.
Na kraju krajeva,svako ima svoje pravo na odabir gdje ce igrati.
Kome se ne svidja eBiH neka slobodno ide.
To bi bila moja poruka.
Les_Paul
Les_Paul

Broj komentara : 39
Join date : 2009-03-07

Na vrh Go down

Poštovanje! Empty Re: Poštovanje!

Komentar  Sponsored content


Sponsored content


Na vrh Go down

Na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu